Vážení zákazníci vítejte na novém webu. Produkty postupně doplňujeme.
x
menu

Reference

Gymnázium Svitavy

V roce 2018 realizovala naše firma, v rámci kompletní rekonstrukce stravovacího provozu, dodávku a montáž technologie kuchyně, výdeje stravy, vybavení přípraven a skladů.
Vlastní kuchyně je vybavena jak standartní technologií jako jsou varné kotle, sporáky apod., tak nejmodernější technikou – parními konvektomaty, multifunkční pánví, pásovou myčkou stolního nádobí nebo granulovou myčkou kuchyňského nádobí.
Novou moderní technikou jsou vybaveny i výdej stravy, jednotlivé přípravny, skladové zázemí
Investor rekonstrukce – Padubický kraj


ISŠT Česká Třebová

V letech 2016 – 2018 realizovala naše firma, v rámci rekonstrukce a modernizace kuchyně ISŠT Česká Třebová dodávku a montáž techologie kuchyně a zázemí. V kuchyni byly nově instalované moderní multifunkční pánve, nové modely parních konvektomatů s úspornějším provozem, varné kotle, pro mytí jídelního nádobí výkonná pásová myčka s drtičem kuchyňských odpadků, granulová myčka pro mytí kuchyňského nádobí. V zázemí bylo nově instalované zařízení pro odvodnění a lisování drcených kuchňských zbytků. Toto zařízení minimalizuje množství produkovaných odpadků a výrazně zvyšuje hygienu provozu.


Prodejna masa Choceň

V roce 2017 naše firma dodala, pro ZD Sloupnice, vybavení prodejny masa v Chocni. Prodejna je vybavena chlazenými obslužnými vitrínami a prodejním nábytkem. V zázemí prodejny jsou skladové, chladící boxy, stavěné na míru ze sendvičových panelů a vybavené blokovými chladícími jednotkami.


ŠJ Dolní Újezd

V roce 2018 realizovala naše firma dodávku a montáž kuchyňské technologie pro Školní jídelnu Dolní Újezd.
Kuchyň je nyní vybavena moderní technologií pro přípravu, vaření a výdej stravy pro základní a mateřskou školu v Dolním Újezdu.
V kuchyni jsou nové, moderní kotle, pánve a sporáky, moderní, úsporné, parní konvektomaty, moderní technikou jsou vybaveny úseky mytí jídelního i kuchyňského nádobí. Pro mytí kuchyňského nádobí je instalovaná granulová myčka, která výrazně zvyšuje výkon a kvalitu a snižuje pracnost mytí kuchyňského nádobí.
Pro výdej v jídelně ZŠ a do kuchyněk MŠ je jídlo transportováno v ohřívacích vozících.
Investorem rekonstrukce je Obec Dolní Újezd


Výrobna pizzy

Naše firma v roce 2018 provedla stavbu a montáž chladících zařízení pro výrobnu pizzy firmy Konet Gastro Lanškroun.
Pro potřeby výrobny pizzy jsme instalovali výkonný šokový zmrazovací box, mrazící skladový box a další mrazící skladové boxy.
Do výrobny jsme dále dodali myčku provozního nádobí, spirálové hnětače těsta, kynárnu, pracovní stoly, chladící skříně a další zařízení pro provoz výrobny pizzy.

Tvorba WWW: OG Soft s.r.o.

Položka byla přidána do poptávkového košíku.